16:32
למה נעלם את הרצון לקיים יחסי מין ומה לשקול את הנורמה

נראה שהכל חושב על סקס, החל מתבגרים, גימור, מכוער עם זקנים. אבל לא. פעם אחרונה זה הופך להיות נטייה לכאורה כדי להפחית עניין בחיי מין וחדה ירידה של דחף למין. אז איך לתפוס את העובדה כי הרצון חסר כתופעה נורמלית בקצב החיים המשוגע של אדם מודרני, או הפרה פתולוגית תפקוד הגוף?

התוכן של המאמר

1 סיבות אובדן ריבית מינית 2 ברמן אַחֲרָיוּת 3 סקס בלי משחק מקדים 4 סקס איך עבודה שגרתית 5 אי הבנה המיניות שלו 6 לא צפוי החסר 7 פיזית מַצָב 8 סקס הופך משעמם 9 טעות סדרי עדיפויות מסודרים 10 מאופק הערכה עצמית 11 עליונות נקבה רכות 12 דאי עבור דאי 13 איש נַרקִיס 14 שינוי

בעיקר בחברה יש דעה כי עניין במין לאבד בלעדית נשים. והסיבה לכך נקראת גיל, גיחה על בעלה או פריגוש בנאלי. מתברר, הכל לא כך, והעובדה הם איבדו לחלוטין את התשוקה, לחגוג וגם גברים מבוגרים למדי. זה עולה בנפרד מסיבות אובדן עניין זכר ונשים בחיי מין מלאים.

גורם ל אובדן נקבה של אינטרס מיני

אחד הרוסים המובילים בעולם רוזמרין בסטון, מה אישה למין יכול להניע שלוש סיבות:

מצב עירור; תשוקה פיזית; נכונות רגשית.

במקביל, אחד מהם לא יכול לעבוד, זה עובד רק השילוב של שלושת הגורמים ביחד. במקביל, כל אחד מהם אחראי רגשות מסוימים.

נכונות מבטיחה פתיחות של רגשות וסקרנות למה שקורה. וגם אם היא אפילו לא במצב רוח למין, היא כבר הופכת אני תוהה מה המצב הקבוע יכול להסתיים.

תשוקה פיזית נקבה מסובכת בצורה יוצאת דופן שָׁבִיר. , בניגוד לנציגים זכר, אישה כדי בדיקות האטרקציה מחייבת מצב של אינטימיות רגשית עם שותף. להרוס את כל דבר יכול למצב עייפות, גירוי או חרדה כי ילד יכול להתעורר. כל זה יכול לשמש משמעותי הוכחה כי סקס דף הבית אכפת קשורים קשר הדוק. אם אלה שני גורמים עובדים, מתעוררים מצב עירור, כמו השלמת שרשרת לוגית - סקס.

כל שערורייה תוצרת בית או מריבה trifling יכול בשורש להרוס את הלילה הקרובה של אהבה. אם האישה היא רעה על התנהגות בעלה, אי אפשר לדבר על התיראה שלה. פסיכולוגים רבים ידועים היטב כי טינה של נשים עשויה אפילו להתעורר בשל העובדה כי בעלה לא עוזר לה להתמודד עם צרות תוצרת בית.

זה שווה לחשוב על גבר. הוא חייב לעזור לבן הזוג שלו באופן עצמאי או להקצות כסף עבור סוכנת הבית. אחרי שהוא "פורק" אשתו, היא ללא ספק תשמח לתת לילה בלתי נשכח של אהבה. בנוסף, יש עוד כמה סיבות להסביר מדוע רצון של אישה נעלם.

נטל אחריות

לעתים קרובות בדיוק האחריות מופרזת חווה אישה כלפי בן זוגה, הופכת יין מה יש לה נעלם לחלוטין. זֶה חוות דעת על הפסיכולוג הקליני המפורסם מרתה פירושו. קירור של אהבה ברזלי יכול להיות עורר: נערות ליווי באילת

מטלות הבית; כל יום דאגות; הֶרגֵל.

עבור בן זוג, משימה קשה מאוד היא להירגע לבד - להפסיק להראות טיפול לילדים או על ענייני הבית. אבל ללא החלטתה ליהנות לא העובדה שהמין, אבל אפילו הוא חף מפשע נשיקות וחיבוקים לא יוכלו. ברוב המקרים, כדי להתמודד עם זאת, היא זקוקה לתמיכתו של בעלה.

מִין ללא ForePlay3

האישה מסודרת כך כדי לקבל יותר הנאה, היא זקוקה ללטף ראשוני - נשיקות, עדינות מגע ואפילו דגדוג חיבה בהיר. וכאן הוא פותח עוד עוּבדָה. אם הבעל לא היה לבטל את תשומת הלב הקלה ביותר במשך כל היום, לא חיבק ולא נשקה שהיא תופסת את זה כמשהו שהוא זקוק אך ורק למין. מסקנה הגיונית למדי אם אתה מחשיב את העובדה כי ללטף מנשק בעלה מתחיל בלעדית בלילה לפני סקס, כלומר, כאשר הוא "מקנה".

המוח הנשי חושב אחרת לגמרי, חיבה נשיקות היא זקוקה כל הזמן. וברגע שהסיים הנשואים הסתיימו, ועם בבוקר, יחד עם המילים "בוקר טוב", ובמהלך היום. אם זה לא, אז רצון של אישה צפוי להתעלף.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המקרה הוא מורכב מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. ביעילות לבחור אסקמנטל, אשר יהיה להדגיש את המותג יעשה חברה מצוינת.
נערות ליווי באילת

הנה רק שאלה של זמן.

מִין איך עבודה שגרתית 4

אם אישה מתחילה לתפוס את חיי המין בן זוג כמו עוד חובה הביתה (זה נראה כמו כלים כביסה, לעשות ניקוי או לבשל ארוחת ערב), אז אובדן הרצון הוא גם בלתי נמנע.

אז זה לא יקרה, בן הזוג צריך תמיד מבטא תשומת לב על העובדה שהיא עדיין אוהבת עבורו בברכה, ולא הפך לאיזה סוג של רובוט בית אוניברסלי ". נערות ליווי באילת

אי הבנה המיניות שלו 5

שלא כמו גברים, עם המילה "סקס" מיד להתחיל להקשיב איך הם מתנהגים "בוגטיר", אישה תופס את המילה האוזניים. ואת המילים יותר חיבה שהיא שומעת, קשר רגשי גדול מתעורר עם הגבר שלה, בהתאם, היא רוצה סקס.

נשים תמיד מחכות להם לרתק, מפתה, רצה, ואם מדויק יותר, ואז שקרים. אם אדם מסוגל לעורר השראה הגברת שהיא יפה, היא לא תרצה סקס.

בלתי צפוי אבוד 6

כמה נציגים זכריים אוהבים לומר, "ההיגיון של נשים הוא היעדר כל ההיגיון". הנה הבעה זו היא חלקית נכון. חוסר הרצון הנשי עשוי להיות כזה נראה, לא משנה גורמים כמו שינוי תנאי מזג אוויר, שעה של יום או פשוט שינוי חד במצב הרוח. נכון, אם הרצון הוא נעלם על ידי אחד סיבות אלה, אז הוא מוחזר גם באופן ספונטני. הרצון הנשי קל יותר נעלמת מאשר גברים, לעומת זאת, להחזיר אותו קל יותר.

גוּפָנִי (

בתקופה של גיל המעבר, הרצון לנשים יכול להיעלם בשל חסרון יסודי של הורמונים. זה יכול להיות כמו נקבה חובה הורמונים וחומרים מופרשים על ידי בלוטת התריס. אז, אם אישה איבד את הרצון למין במהלך תקופת Klimaks, זה שווה לבקש ייעוץ אנדוקרינולוג.

מִין זה הופך להיות משעמם8

לעתים קרובות הסיבה כי בן הזוג מתחיל להימנע קשר אינטימי עם בעלי הופך את העובדה כי לילות האהבה נעשה משעמם מוֹנוֹטוֹנִיוּת. על אותה לא יכולה להיות אמרה שהיא לא רוצה סקס בכלל, רק העובדה כי "אהבה" הפך אנלוגי של דוגמה של ספר הלימוד "שני פלוס שני שווה ארבע "הורג לחלוטין את הרצון להיכנע לשותף.

Sexotherapist דוד Shertard סבור כי על מנת לשמור על "להבה נצחית" של הרצון הנשי שאדם צריך לנסות להבטיח את המגוון שלה ולהפוך את מיס SIM פשוט הליך שגרתי, אבל מה זה בלתי נשכח.

לא נכון סדרי עדיפויות מסודרים 9

להיות מינית אשת הנוער שלו יוצא שינוי סדרי עדיפויות חיוניות. היא מתחילה לזהות את עצמו באופן בלעדי אמא ושומר של לב בית. וזה זה שגורר את המין שלה משאלה. כאן יש צורך להרוג את ההשפעה של מאות שנים שגויסו בבנות מודעות שארוטיקה היא משהו מביש. די ממש נשאר יפה מארחת ואמא להיות אישה סקסית מאוד בברכה. אז, יש צורך לחלוטין לאלה את הדעה הקדומה, קדימה, להרפתקה ארוטית.

מאופק העדה עצמית 10

אם לאישה יש הערכה עצמית, אין שום דבר מפתיע ובעובדה שזה לא יהיה רוצה. מטבעו, אישה הוא נרגש מאדם שמיוצר אליה. כאן כאן והסתתרו את הסוד העיקרי - אם היא לא מאמינה שהיא ארוטית עלול לחוות את הכיכר של גבר קעורה, אז, די טבעי, שהיא לא תאמין בכנות של גבר, מחליטה שהוא פשוט אין לו אף אחד לבלות את הלילה.

על ידי וגדול, להתמודד עם כל בעיה הקשורים היעלמות של תשוקה נשית, קל מספיק. העיקר הוא למצוא את הגישה הנכונה לפתרון הבעיה. ובכן, לאחר שהבינו עם היעלמותו של המשאלות מנציגי המין היפה, כדאי לעבור את הסיבות להיעלמותם של תשוקה מינית מאנשים מודרניים.

אחרי הכל, המיתוס כי גברים רוצים בכל מקום וכל הזמן שלנו כבר כמעט debunk לחלוטין. גברים מודרניים חדלו זמן רב להיות "מכוניות סקס". אז למה היה הרצון למחצית חזקה של האנושות.

על פי הסקסולוג בוריס אגרוב, הגורם לעניין החסר ילדים אצל גברים מאוד מבצעים הפרעות פיזיולוגיות. על חלקם מספר רק 7-10%. כל המקרים האחרים הם אך ורק אופי פסיכולוגי. כדאי לשים לב לאלה הבסיסיים ביותר.

עֶליוֹנוּת נקבה רך 11

לעתים קרובות מאוד את הסיבה הרצון של אדם מבוגר, הופך את ילדותו. אם הוא גדל בלי אביו ובאותו זמן גדל ב"ערימת הנשים "(סבתא, אמא אחות גדולה, במקרה הגרוע ביותר - שניים או שלושה), לגדל אדם אמיתי הוא כמעט לא מציאותי.

אבל, אפילו נגד רצונו, הם אוהבים ספוג כל סטריאוטיפים בסיסיים של התנהגות של נשים. כתוצאה מכך, הילד, גדל, מדגים תכונות אופי של נשים, הופכת רכה, אדיבה, עדינה תואם. זו הסיבה שהוא חדל לחוות תשוקה לקומה החלשה, להיות מעין יצור אינפנטלי. אֲפִילוּ נשוי, בלילה במיטה הוא יכול להכריז על בן זוג שהיה עייף (מוטרד ראש, צלקת מן appendicitis, שן), לפנות אל הקיר ולישון.

לָתֵת עבור DAI12

אם השותף ישתמש במין כמון מוזר כפתור השליטה של ​​האדם, העובדה ששצצו איבד לו, יהיה בלתי הפיך. אם בן לוויה מסכים למין רק למעיל הבא, המגפיים, "עמודים", כל נציג של הזכר עם הזמן יפסיק לחוות תשוקה לה. זה לא מפתיע למי אולי כדי להתנהג כמו "ארנק הליכה".

במקרה שבו השותף מתחיל לתפוס אדם ככה הוא באמת עושה באופן טבעי את הרושם כי לתמרן, והוא, בלי שהרצון הקלה ביותר לציית, בהחלט מסרב סקס, מניע זאת על ידי העובדה כי הרצון שלו איבד.

מאבק כזה על עמדת המנהיג בתוך זוג מסתובב רגשות שמחים מתנועות אינטימיות לעסקים משפילים עִסקָה.

איש Narcissus13

בזמננו, גברים - נרקיסים הפכו יותר ויותר. מתמודד בדיוק עם נציג זכר כזה, אישה בשום אופן במקרה לא יכול להיות הרצוי רב. הוא פשוט לא יכול לרצות "לחלוק" את עצמה, אהוב.

אגב, כך שהאיש התחיל להתנהג בדיוק, הוא אופציונלי לחלוטין להיות daffodilized. התנהגות דומה אולי נצפו ומאמתם של יחסי מין חזקים המתחילים לחוות עייפות כרונית. במקרה זה, כל אותם מחשבות להתעורר כי "נרקיסה" - "למה לבזבז את האנרגיה שלך על אישה, אם אני ואת שלה חסרה מבחינה קטסטרופלית ".

במקביל באמת הערכה עצמית של אדם בשום מקרה לא תאפשר לו להודות בגברת בעייפותו. בשביל זה כדי לשמור על גרנדיוז שלך באותו זמן כזה פציעה "אני" הם, מודרך על ידי רפלקסים מגן תת הכרתי רק להתחיל ביישן "לרוץ" מיחסים מיניים.

באמת בר מזל במקרה זה על ידי בני זוג אשר החצי השני מרגיש ברמה הנפשית. אישה אוהבת "מלא" בעלה עייפות נשמה, בלי להיעלם ולהתעקש Intima יעזור לו להירגע, להירגע ולהגיע לעצמה. התנהגות כזו שותפים בסופו של דבר לעזור לאדם עם ראש גאה גאה בחזרה "סקס גדול".

גיל שינויים

איך לא מגניב, וגיל חשוב בכל דבר. אז אם גדל על ידי סטודנט אנרגיה מוכן למין, אשר נקרא, "בשעון עגול מצב ", אז אדם בוגרת יותר מתחיל להסתכל על החיים יותר באופן ביקורתי. ורגשותיה אינם נשלטים עוד בכוח השכל הישר.

בהתחשב בכך, בן הזוג יכול בקלות לסרב למין מקרה אם למחרת בבוקר הוא מתכנן פגישה עסקית רצינית או יום עבודה מתוח. בגרות וניסיון מציעים לו את זה רגע מנוחה מלאה הוא הרבה יותר חשוב מאשר סקס.

כאן, בשום מקרה לא צריך לחשוב כי נמס ניסיון של גברים לא להשתתף במחשבה של סקס. להיפך, כמו גם צעירים, מחשבות סקס לבקר אותם כמה פעמים ביום, רק הם מגיבים אליהם שונה למדי. המוח אינו שייך לתאווה ולרצון, מניב את אליפות הקריירה או, כפי שנראה מוזר - סקס.

אז, הסיבות להבטיח את הרצון של יתרונות מיניים הוא מאוד.

איסוף מקצועי מתכנן לעבוד עם עשיר בישראל. הם תמיד חסרי עניין טקטיים. רק זה לא הרגעים החיוביים היחידים לעבודה.

אבל למרבה המזל עבור בני זמנו, כמעט כולם נפתרים. כמובן שאף אחד לא מכחיש את זה הרבה יותר קל להתמודד עם "כשלים זמניים" נשים או גברים שהיו בר מזל מספיק כדי לאהוב באמת, לחזור וכל הבנת הנפש התאומה. זוג זה יש את ההזדמנות רק אינסופית וחוסר תשוקה הופך רק טיפה של זפת בחבית אהבה דבש מתוק.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

תשוקה מינית נקבה - עניין מתוחכם מאוד, כמעט חמקמק. קשה להשיג את זה, אבל להרוג - קל יותר. לפעמים האנשים מצליחים לגמרי לנצח את הרצון של האישה לקיים יחסי מין, גם אם לרגע שהיא היתה מוכנה לקפוץ על הזין שלו עכשיו. לכן, בחורים, להיות עדין ונלהב! לא להפוך אינטימיות לתוך הקרקס, לא להתלוצץ מעל התהליך ואף יותר כך לא מבקר את הילדה, גם אם היא עושה משהו לא בסדר. אין צורך להצביע על אישה על החסרונות הפיזיים שלה - גם אם יש לקפל על בטנה. ואז השותף בהחלט לא ייעלם לקיים יחסי מין!

Просмотров: 46 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar