20:23
Castratus - האם התולעת האפורה של המשחק של כס המלוכה?

"משחק של כסאות" - הפופולריות של הסדרה, שבו נראה כי הוא הרבה מזעזע, סצינות מעורפלות. זה חייב להישמר בראש הגברים, מה קורה להקמת הרגע הכי בלתי-פעיל, או שאינם מרוצים מאוד בגודל של איבר איברי המין שלהם.

1 מה קרה? 2 האם הקסיר נראה ליידי 3 הלוואי שיש, אבל הסירוס יכול לספק את הגברת, בסופו של דבר, ליהנות מין 4 כתשוקה מינית של מייסנדר 5 מירור נטלי עמנואל על הסצינה המינית של הגיבורה שלה

מה קרה?אני

בפרק השני של העונה השביעית "משחקים של הכס", Missander ו תולעת אפורה הגיעו קרבה אינטימית. אבל האינטרס של התולעת איך כולם אומללים, הרצפה הנשית החליקה ובעונות העבר, אשר היה גלוי בפרק עם מציץ.

סצינה של סוציטיה בין 2 תווים אלה גרמה הרבה סכסוכים בין האוהדים. כמעט כולם נראו מוזרה שהסיר, מאה דמות מינית, היתה מסוגלת לחפש תשוקה כזאת. הבטתו על הטיסנדר חשוף ויפה אני זוכרת הרבה זמן.

אבל נכון היה רק ​​סצינה? קזטרים יכולים לקיים יחסי מין? האם התשוקה המינית שלהם?

האם הקסורית יכולה להיות ליידי

הכל, בסופו של דבר, התחיל עם איך היינו רגילים לקרוא, אטרקציה מינית, התולעת האפורה חש את ההתרגשות כשראה רחצה מייסדר.

טחנות של ד"ר אברהם מונטגנלר, מייסד בית החולים של בית החולים בוסטון של בריאות זכר, פרופסור לקשר של אורולוגיה, בוגר בית הספר הרווארד דבש. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93/

"Enoham ניקה על ידי ביצים, אשר מוביל איך אנחנו ייעושיים איתך, ירידה משמעותית ברמות טסטוסטרון - הראשי, כפי שהוקמה, הורמון הגבר. סיפוצטרון אחראי ישירות לליבידו, סקס.

לעתים קרובות יש גם יכולות נפשיות נמוכות, אם כי הקססטרים הם אסטרטגיות טובות ».יכול להתגעגע zohoten כאלה כאלה? רוב הסיכויים כמו שאנחנו רגילים לקרוא incord. אבל כדי לשחרר Steam לאחר ראוי לראות גוויות בקר חרוך, ילדים צלוב, תולעת אפורה - אופציה מושלמת.ד"ר תומאס א.

ולא הסירוס הוא מסונתז אפילו כמות קטנה של טסטוסטרון בגוף, תשוקות מיניות יכול להתעורר מעת לעת ".

טחנות של ד"ר פיטר עומד, ראש המחלקה, כפי שאובצאים רבים, תרופה הרבייה והמינית במכון קולומביה.

"תשוקה מינית היא תהליך נוירוביולוגי מורכב, שבסופו של דבר מורכב ממספר עצום של מרכיבים. הרצון של אדם נראה שיש סקס מגיע לא רק מן האשכים. עבור גבר, כמו גם עבור הגברת, יש צורך עבור קרבה אינטימית אמון, קובץ מצורף, הערצה. זה יכול להיות איזה ערך, כפי שאנו מבטאים, האטרקטיביות הפיזית של השותף, מושגים מיניים קוגניטיביים ".

דנה ריצ'רדס, יועץ לבריאות הנפש המורשית, בסופו של דבר, סבור כי הסירוס אינו הורג תשוקה מינית ב -100%. אפילו עם טסטוסטרון נמוך, אתה יכול לחוות תשוקה מינית וליהנות מין. כי סקס הוא לא רק את הקרבה של הגופות, אבל בהתחלה, אחדות המקלחת.

לכן, אי אפשר להוציא כי התולעת האפורה יכולה, היא אפשרית לעשות סקס עם מייסנדר.

יש רצון, אבל יכול סירוס לספק את הגברת וליהנות sex3

"לכן, כדי לדבר ישירות אל Coitus, אז האפשרויות סביר כאן", אומר ד"ר מונגנטל,. "אוונוך הוא איש אופציונלי ללא חבר.

לעשות חלומות משלך בישראל יסודי, אם אתה ילדה יפה מרוסיה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל יכול לקבל מ 5,500 $.

בכמה תרבויות, רק כיסאקים וביצים הוסרו. ראוי לציין כי באחרים - חבר מנותק עם האשכים. אבל גם בלי איש גניטלי, האיש די, זה הפך להיות אפשר לספק את הגברת ברודל סקסי. יהיה תשוקה ופנטזיה ".

סקסיולוג קליני ד"ר פול נלסון אומר שאם יש חבר בקסטרטוב, ייתכן שיש זקפה. אבל כדי להיות חבר לבוא למצב שהוקם, יהיה צורך להיות incredit על האיש הרגיל. והכרח בהכרח גירוי חלק, המינים הראשונים של אפילו הגברת החשופה המרופדת נראה לא מספיק. לכן, הסצינה המוצגת בסדרה גורמת לי ספק. כמובן, כולנו יודעים היטב את העובדה כי למרות סקס בין 2 אנשים ללא חבר הוא לא כזה בית משפט מטורף.

מירופוניה סקסופאתולוג ונסה מרין.

"אפילו לתולעת לא היתה חברה, אשכים, בתחום איברי המין היו הרבה, איך אנחנו מדברים בכלל, קצות העצבים. עם איך כולם נמונים, זה יכול להיות מאה אחוז עבור הגירוי הנכון יכול ליהנות מין. לא צריך לשכוח את אזור הכביש האחורי. אצל גברים באזור זה, כמות עצומה, כמו רובנו מתייעצים, קצות עצב. ואולי אפילו לא צריך לקרוא את העובדה כי הנשים לעתים קרובות לקבל הנאה יותר מלטפות אוראלי ופיסטינג מאשר ממין בהבנה רגילה ".

בתור תשוקה מינית של מיסנדר 4

"ב"משחק של כסאות" תולעת אפורה, אם כי סורט, אבל נראה די אכזרי, סקסי, יש לו דמות מקופלת לחלוטין. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל אבל במציאות הכל נראה הרבה יותר עצוב, "אומר ד"ר נלסון.

"סריסים הם גברים עם שמנמן, וכפי שיש לנו זמן לדבר איתך, גוף בלתי מובן, עורם החם, יש כמעט צמחייה, והקול כמובן אינו שונה באומץ. בגלל איך אנשים רגילים להביע רמה קטנה של טסטוסטרון אותם קשה לגדול מסת שריר, אז שום הקלה נפלאה, ידיים שאבו ורגלי דיבור ולא יכול להיות.בנים שהתכוננו בסקרונות היו במהירות כדי שלא יכלו להרגיש את הרצון. יש לציין כי המשימה של הקסור היא להגן על הנשים של אנשים אצילים, ולא מערכת יחסים מינית.אבל כל כללי הסירוס לא הורשו.

ג 'ונס, מומחה על castrats סבור כי למרות סיפור של ארבעה אלפים. שנים, על המין של הטיל לא ברור מספיק.

"זה ידוע כי כמעט כל הסריסות נשוי. באיטליה, הכנסייה חשפה נישואים כאלה, כי Kstatov נחשב מפתה מאוד עבור הגברות. המיניות היא לא, לשים את זה בעדינות, שואל חבר שנבנה. כולם ברורים לכולם שהשפה, האצבעות, השפתיים - האיש, כפי שאנשים נהגו להביע, דרכים רבות להצטרף, כפי שאנו נועדו להתייעץ עם זמן, מגע מיני, כמו בראשות, ליידי וללא חבר ".

בהיסטוריה יש הרבה דוגמאות כאשר הגברות בחרו במודע את עצמם בחוחלי Kstratov. יש לציין את הרקע - עם רמה נמוכה של טסטוסטרון, תוחלת החיים עולה. 2 פלוס - אתה יכול לקבל תענוג מיני לא לזיין רק להיכנס להריון. עם חבר או בלעדיו, סירט בכל מקרה הוא בחינם. ותכונה אחת חיובית אחת - הקסטרים הם חושניים מאוד, זה לא מספיק כמעט כל הנשים לעתים קרובות כל כך.

קסטרה לא התעקשה על יחסי מין, ולא לגברת לא היתה רצון או מצב רוח.

תחזוקה של גברים עשירים - עניין של מסובך נפשית. אנשים עשירים של ישראל לא טרחו להפגין נשים וילדים. זה בסיסי לבחור אסקמנטל, אשר ידגיש את המיקום יעשה חברה מצוינת.

אלא שהגברת היתה מרופדת במין, הסירוס היה כפוף. לכוון את תשומת הלב כי האדם המושלם hahal.

מירופוני נטלי עמנואל על הסצינה המינית של הרואין שלה

אייסנדר ותולעת אפורה שלפו זה את זה כמה עונות. זה קשור לעובדה כי כמעט בכל הדומה, הן רגע אחד שנמצאו חופש. סקס - המשיך באופן קבוע את הרומן האיטי שלהם.

"מה משתרע כי אווניאשי לא יכול לקיים יחסי מין, אני אגיד את זה. עבור רוב האנשים, קוקס הם כולם מתפללים, יחסי מין הוא רק החדירה של חבר הנרתיק, הפנטזיה לא ממשיכה הלאה. אבל, כמו מופעים בפועל, גודל וזמינות של חבר - לא לכאורה את המאפיינים החשובים ביותר של hahal טוב.

האם יש, בסופו של דבר, אין גוף מיני, כפי שאנשים נהגו להביע תולעת אפורה, לא ברור, נראה שהסקריפטים החמיצו את הרגע הזה. ראוי לציין כי זה לא משנה. יש עדיין, כפי שכולם יודעים, הרבה דרכים מעניינות כדי לספק את הגברת ללא שימוש באיבר ביקורתי. זה ברור מאוד, עבור סקס טוב, עקרון חושני, כמו הרבה מאיתנו, הוא רגיל לקריאה, קרבה רוחנית. ואת התולעת ואת missander יש הרבה.

סקס, כמו דברים, מבקש עבודה קבועה ושיפור. למד משהו חדש עבור עצמי ועל צפייה כמו סדרת טלוויזיה המאהב. ליטוף, ליטוף אוראלי, פיסטינג - כל זה עוזר סוף סוף לספק את הגברת לא נורא מאשר עם מעשים מיניים אמיתיים. אחד מאותם - סקס בין התולעת האפורה לבין מייסנדר. כמעט כל הצופים יש זעם, כפי שהוא עשוי להיות, הוא סקר, סקס הוא זר לו. אז האם תולעת אפורה, בסופו של דבר, לקיים יחסי מין? נראה שאנחנו החלטנו ללמוד מומחים ארציים.התוכן של המאמר

Просмотров: 196 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar