20:23
איך למצוא את נקודת G. הנערה: השיטה החוקית ביותר

זוגות רבים גם אחרי כמה שנים של חיים יחד לא יכול למצוא את נקודת GI והם כבר מתחילים לחשוב שזה הבדיוני של sexologists. היתרון העיקרי הוא שאתה יכול להפעיל את אביזר והוא, יהיה רוטט, בנוסף לעורר. אבל יש חסרון - אם אתה לא אתה יכול למסור מאה אחוז כדי להתאים את העומק על, או המקום לוחץ על סימולטור. שיטה זו כבר מתאים אוצרות מגוררים, אשר כבר יכול להיות בביטחון תשובה כיצד למצוא את הזין של ג'י על ידי הנערה. במאמר זה אנו אגיד לשיטה החוקית ביותר איך למצוא את נקודה של ג 'י ב הנערה. זה לא קל להבחין כי זה לא קל ויהיה צריך לנסות, אבל התוצאה הסופית היא כל המאמצים.

התוכן של המאמר

1 איפה הנקודה של ג'י? 2 איך למצוא את הזין של ג 'י על ידי הנערה

איפה הנקודה של ג'י?אני

הערמונית של נשים היא נקודות הכותרת השנייה, להציב הקירות הפנימיים של הנרתיק, לא הרחק מהכניסה, לעומק של 4-5 ס"מ. רק ב דרכים עד כדי ג'י שווה את שלפוחית ​​השתן וכמה קפלים. בנוסף, אזור זה יש גודל קטן על שני ס"מ. באופן כללי, הנקודה נראית כמו חותם קטן, כמה אנשים בר מזל שמצאו אותו, מתאר אותה כמו קצת בורוק. אבל הוא מתנפח רק כאשר נרגש. אם אישה נינוחה לא יכולתי למצוא את זה לגמרי.

איך למצוא את הזין של ג 'י ב הנערה 2

כאמור לעיל מוקדם יותר בסדר. כך שהנקודה של ג'י היתה מתאר ברור יותר צריך להיות מתרגש למדי. עבור עלות זו לשלם הכנה ליטוף יותר מ 40-50 דקות.

תארו לעצמכם חלומות אישיים בישראל, אם אתה אישה ארוטית מרוסיה. העוסקת בישראל המותרים לפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל כדי להרוויח חודש מ -2500 יורו.

במקביל, לא רק צורך חיבוקים ונשיקות, יש צורך להשפיע על אזורי האירו של הנערה, כגון צוואר הרחם, ירכיים מקורה, חזה, בטן התחתונה.

גם להוסיף זפוגנות רגשות בלתי נשכחים באווירה רומנטיקה. אתה יכול להתחיל prelude עם ריקוד איטי עם אור מושתק, מאוחר יותר להתחיל להתפשט את הגברת. נסה לגעת כמה שיותר עַלמָה. אור נוגע לצוואר והכתפיים מרגש את התודעה והיכו פנטזיה. אל תבלבלו כדי לכסות את כל נשיקות הגוף, במיוחד לשים לב אזורים, שם לפני שהנשיקות שלך לא באו. השתמש עוזרים מהחנות למבוגרים. לעורר את הדגדגן ויברטור אהוב או אצבעות נאמנות. רק תראו כך שהתנועות היו עָדִין. אחרי הכל, המטרה היא לא להביא אורגזמה, אבל במיוחד מרגש יותר תשוקה. https://romantik69.co.il/

אתה יכול לשחק קצת ולקשור מאהב, גם לקשור עיניים, לשמור על נשיקות הגוף. עדיין מאוד מרגש עיסוי ריחני שמן. כמו כן, התנועה צריכה להיות חזקה, אבל באותו זמן עדין. לֹא הישאר על עיסוי גב המסורתי, לרדת למטה, עיסוי הישבן ואת הפנימי של הרגל.

עכשיו, כאשר אישה מאה אחוז נינוחה ונרגשת למידה שכזאת כי עצמה צועקת על המשך של מעשה מיני. התחל לחפש נקודה קדושה. מקם את האצבעות שלך, כך שהמדיום והמדיום היו מכוסים בנרתיק, והדגדגן יכול לעורר גדול. ניסוח זה של האצבעות מאפשר לך ללמוד את כל הקיר הפנימי של הנרתיק, אבל לא להתחתן. בשבילך, אתה לא צריך להעמיק, די נכנס רק כמה ס"מ.

איך אתה מרגיש קצת tubercle להתחיל לעסות. אם אתה עושה הכל נכון, אז תוכלו להבחין איך שופע פריקה שקופה מן הנרתיק הופיע. המשך מניפולציות. האשה כבר תהיה לפני מדינה כזו, כי יכול להיות עווית של רגליים והם לרעוד קצת - זה רק אומר שאתה על המסלול הנכון. עדיין מעט מאמץ ומאהב לקבל אושר בלתי רגיש.

כדי לחזק את ההנאה, מיד עם גירוי של נקודת הג'י, להמשיך לעסות את הדגדגן לכסות את הגוף עם נשיקות. את היציבה הנוחה ביותר עבור קומבו קומבו, כאשר אישה שוכבת על גבו, ואתה עם צד זה על זה.

יותר לעסות נקודה אתה יכול להשתמש ויברטור, אשר יש טיפ מעוקל. למעשה, נקודה כזו קיימת שם עדיין להיקרא הערמונית של הנשים. אפילו גינקולוגים לא מוצאים את זה.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות מאוד, קונים - בחורים מוצלחים, מה אתה הולך להסתכל על החגיגה, לוקח יד עם אישה יפה. הכנסה כזו היא די די, כך שהוא לגמרי מכוסה לחלוטין עם כל הדרוש.

הכל בשל העובדה כי תשומת הלב שלהם מרוכזת על הקירות הפנימיים של הנרתיק, ואת נקודה זו ממוקמת בחלק הפנימי של הנרתיק, בעומק של 4-5 ס"מ, ליד עצם הערווה.במקרה זה, תשומת הלב שלהם היא לא רק תיאורטית, ומעשית.

ישנן מספר תנוחות המאפשרות לעורר נקודה זו, רק לציין, ההשפעה של אותם היא לא קליט כמו מ מניפולציה אצבעות. אתה תהיה קרוב יותר לנקודה "מסתורית" אם לחכות למין בכלבלב ובתפקיד הסוס.

זוהי שיטת המשחק הכי פותחת כל דקויות בחיפוש אחר נקודת GTP, אבל עבור התרגול העקרוני של Furora. כי אם יש לך לא יצא כדי לקבל הנאה בלתי מוחטת, ואז להמשיך חוויות ועד מהרה אתה אתה יכול בביטחון טוען כי נקודה זו קיימת.

Просмотров: 128 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar