21:45
איך לעצור עם פחד מעמדת הגברים ולהיות תלול

אם אתה מפחד הפחד של גברים עשירים ומעמד, אתה לא יכול להיות התמוטטות טובה. מיליונרים ואנשי עסקים מוצלחים הם הקטגוריה העיקרית של נציגי מין חזקים שעמם יצטרכו לעבוד. לנווט אחרים לא משמעות אם אתה רוצה לעשות הרבה כסף. כן, עם מנהלים שונים ועובדים קשים אתה תרגיש יותר נוח, הנה רק את השירותים של eskhodniki לא על הכיס שלה.

ישנן מספר סיבות מדוע בנות לא יכולות להתגבר על המכשול לתקשר עם גברים גבוהים מאלו של הסטטוס. לשקול אותם בפירוט רב יותר ולראות איך להתגבר על אחד או את ההדק השני.

הערכה עצמית נמוכה

"טוב יותר טוב, אבל לא ללכת לשום מקום" - אז לחשוב שרוב הבנות לבחור שותף עבור מערכת יחסים. אם תחליט לעבוד כקומה, לחפש את העיקרון הזה של לקוחות - רעיון רע מאוד. עם גישה כזו, לא הרבה כסף כדי להרוויח כסף, כי אתה במפורש למנוע פגישות עם גברים עשירים, בחירת אלה כי הם קלים יותר וחלשים יותר. הכל על הערכה עצמית רעה. מעל, יש צורך לעבוד.

אם אתה בתחילה לכוון את התוצאה הלא נכונה, אז לא להצליח את ההצלחה. להעלות את הבר כאמור. אמון כוחות שלהם חייב לבוא מבפנים. גברים מרגישים מאוד דק. המאמינים מסייעים לעשות תרגילים מול מראה, קורסים של פעולה או אורית, שיעורים עם פסיכולוג וספרים שימושיים. זוהי תהליך חסר תקדים, אבל אם אתה רוצה להצליח במלווה, תצטרך לעבוד קשה על עצמך. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

כל הגברים עשירים - שודדים

בנות רבות לא רוצה להתמודד עם גברים עשירים, להאמין כי הכנסה גבוהה יכול להיות קשור רק עם פשע. זו דעה שגויה ונרייה של העבר. הוא לקח את הזמן שבו ברית המועצות, הכסף הגדול נמצא רק שודדים. במציאות המודרנית, לגברים יש מספר רב של הזדמנויות רווחים כנים: בנקאות, סחר, השקעה, ארגון אישי ואחרים. אם לא עצרת את הגורם הזה, אתה פשוט להקיש את הדעות הקדומות הטיפשות שלי מהראש שלי ולהעביר את המיליונרים קדימה להציע את השירותים שלנו.

לאדם עשיר אין בעיה עם בנות, ולכן השירותים של Eskzights

בנות רבות מאמינות שאם המיליזה היא הכרחית ילדה, הוא ימצא את זה בעצמו. לא משנה איך. זה הגיוני כי נציג עשיר עשיר של קרקע חזקה יש בבירור שום בעיה לתקשר עם הנשים, אבל הבעיה של מחסור בזמן לוח השנה הדוק הוא מאוד חריף. לפעמים הם פשוט אין להם זמן לחפש בן לוויה לערב כדי להסיע אותו על יאכטה או ארוחת ערב במסעדה. כתוצאה מכך, אנשי עסקים מגיבים לעתים קרובות על ההצעות הראשונות ואהבה כאשר הגברות עצמן מציעות את השירותים שלהם, כי זה באמת חוסך את הזמן שלהם. לכן, לא לשבת ולא לחכות למקום שלך לכבוש יריב. אם אתה פוחד לכתוב אוליגך רק בגלל שאתה חושב שיש לו מאה צעירה בבית שלו, אז אתה מאוד לא בסדר. כמו שאומרים, הביקוש לכסף לא לוקח ולנסות אושר ו "לזרוק מוט דיג" לעולם לא יהיה מיותר.

קשה לבנות מחדש את תקשורת עם אדם מצליח

הרבה עצירות מרוהטות חדשות יודעות שזה יהיה מאוד קשה להם לתקשר עם מיליונרים ואוליגרכים, כי הם אנשים של מגוון שונה לחלוטין. הם קמו בתנאים אחרים ועכשיו פונים בסביבה אחרת לגמרי. איך אתה יכול להוביל שיחות עם מישהו כאשר אתה לא יכול להבין את העולם הפנימי שלו ואתה כל כך שונה?

אם אתה לא עושה אירועים, כמובן, שום דבר לא יבוא. אסקוריג 'מקצועי חייב להיות אדם תכליתי ולנסות לחקור את הלקוחות שלך. לשם כך, עליך לקרוא את הספרות ואת כתבי העת נושאים. יושב בפרסומי חדשות לעשירים, מתעניין בפוליטיקה, הכלכלה, כמו גם עדים ובעיות אחרות. אם אתה לחתוך תיאורטית, יהיה קל למצוא נושא לתקשר.

ככל שאתה הופך את הסביבה של העשירים, ללכת לשים קבלות פנים וברואוטה, כך קל יותר לתקשר עם אנשים שיש להם לאחרונה בשבילך "מגוון אחר". בעסק הזה, הכל מגיע עם החוויה. אין לי זמן להסתכל אחורה, איך אתה מנסה את התמונה של לביאה חינם.

תקשורת עם אנשי מעמד מפריעים לפחד להיות נדחה

זוהי הבעיה הגדולה ביותר לבנות. אנשים רבים חושבים שהם ימותו מבושה אם הלקוח הפוטנציאלי אינו רוצה להשתמש בשירותי ליווי. למעשה, יש צורך לטפל בו רק כחלק מהעבודה. יש אפילו תרגיל מיוחד: "100 שחמט". מטרה - בשבוע כדי לאסוף 100 ריבאונדים של גברים. יתר על כן, לא משנה באיזו טופס הם יהיו. אתה יכול לבקש גברים מוכרים ולא ידועים, על כל דבר: נותן כסף, משהו כדי לתקן משהו, בדרך זו או אחרת. אבל יש צורך לאסוף כישלונות ולשמח בכל אחד, בהישג. אתה תראה ברגע 100 חתיכות מסומנים, יהיה לך קל יותר להתחבר לתגובה השלילית של המין השני.

אין צורך לפחד להיות נדחה. זוהי תופעה נורמלית לתחום הליווי. חמישה סירבו והשישית התעניינה ומסכים. כמו בנות ומחפש לקוחות.

הפחד של גברים לא צריך להיות מכשול במקצוע. כל זה יכול להיות בקלות להתגבר, אם אתה יודע במיוחד מה לעשות. Ka אתה רואה, רבים של בעיות אלה הם מטיילים רגילים עם כל דבר הוא Esquiten יכול להתמודד עם זה מצרף לפחות קצת מאמץ. ליווי הוא עבודה מאוד שילם ומעניין, שכן הוא שווה קצת לנסות.

Просмотров: 1948 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar